Geslaagden Dollardcollege Woldendorp

Delfzijl - Aan het Dollaardcollege in Woldendorp zijn de volgende leerlingen geslaagd voor hun middelbare school opleiding:

BBL:

Giovanni Badloe, Delfzijl;

Cynthia van Bergen, Hellum;

Larissa Boes, Appingedam;

Marco Bogema, Spijk GN;

Romano Boltjes, Woldendorp;

Jeroen van den Burg, Bierum;

Luuk Elzinga, Roodeschool;

Jody Huisman, Siddeburen;

Myrisha de Jonge, Appingedam;

Lianne Kampijon, Nieuwolda;

Annelies Kiel, Appingedam;

Ronald Oosting, Holwierde;

Samira Ouakili, Appingedam;

Shalanda Pilon, Wagenborgen;

Suzan Rusthoven, Appingedam;

Esther Toth, Nieuwolda;

Kelly de Weerdt, Wagenborgen;

Dagmar Zeeman, Appingedam;

KBL:

Ryan Ausema, Delfzijl;

Alana Bindels, Woldendorp;

Celine Boltjes, Bellingwolde;

Ivar Bouman, Holwierde;

Alianne van der Eide, Holwierde;

Lauren Jansema, Delfzijl;

Milica Jovanovic, Appingedam;

Leroy Kammenga, Appingedam;

Pauline Kriessan, Nieuwolda;

Janine Kuipers, Scheemda;

Marissa Luijk, Appingedam;

Reinier Rozeboom, Appingedam;

Amaryl van Schelven, Woldendorp;

Jela van der Ven, Rhede (Ems), Duitsland;

Judith de Vries, Delfzijl;

Silvana Wedda, Termunten;

Jane Westers, Scheemda;

Sanne-Marije Wijkstra, Appingedam;

TL:

Ziggy Boelijn, Appingedam;

Kwinten Boere, Nieuw Scheemda;

Merel van den Boogaard, Appingedam;

Inge Bos, Wagenborgen;

Marloes Cornelius, Delfzijl;

Esra Dijkstra, Delfzijl;

Leonie Dost, Appingedam;

Graciëlla Evertsz, Delfzijl;

Esmee Frankes, Appingedam;

Maaike Groenewold, Midwolda;

Robin van der Hoeven, Nieuwolda;

Eline de Jong, Woldendorp;

Daniëlle Joustra, Appingedam;

Marijn Kok, Delfzijl;

Jeffrey Koops, Appingedam;

Birgit Kugel, Appingedam;

Ilse van Meerendonk, Delfzijl;

Damian Regtop, Appingedam;

Jannieke Roelfszema, Wagenborgen;

Sander van Roon, Delfzijl;

Martijn Rozema, Appingedam;

Janet Silvrants, Woldendorp;

Maja Siulecka, Drieborg;

Joni Thielpape, Woldendorp;

Lotte van Till, Appingedam;

Demi Timmerman, Delfzijl;

Ruben Venema, Woldendorp;

Marleen Venhuizen, Farmsum;

Daimy de Vries, Delfzijl;

Florian van der Wal, Delfzijl;

Dennis Wester, Woldendorp;

Martijn Windt, Delfzijl;

Rik Wolters, Winschoten;

Sven Zantema, Siddeburen;